Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Malino Brdo - Ružomberok

(545 – 1209 m. n. m.)
Moderní lyžařské středisko Ski Park Ružomberok se rozkládá na severovýchodním úbočí Velké Fatry přímo nad městem Ružomberok.  Lyžuje se na svazích kopce Malino Brdo. Středisko se skládá ze tří částí: Hrabovo, Malino Brdo a Kalvária. Do areálu se dostanete kabinovou lanovkou, která vede z Hrabova. Středisko svým návštěvníkům nabízí bohaté sportovní vyžití, zejména během zimní sezóny. Je zde vysoký standard služeb, servisní program a program péče o zákazníka.

Většinu sjezdovek najdeme mezi horní stanici kabinkové lanovky z Hrabova a vrcholem Malino Brdo, který je ve výšce 1209 metrů nad mořem.  Pro zkušené lyžaře je zde připravená široká červená sjezdovka, černá a červenočerná sjezdovka. Celkově je zde lyžařům k dispozici 12 km sjezdových tratí, z nichž nejdelší má 3900 metrů s převýšením 698 metrů. Pro méně zdatné lyžaře jsou určeny sjezdovky vedoucí od horní stanice kabinky dolů, jde o dlouhou modrou a zelenou trať.  Při sjezdu po zelené se z Malina Brda dostanete do části Kalvárie, kde je mírná zelená sjezdovka obsluhovaná jedním krátkým vlekem. O přepravu lyžařů se stará jedna osmimístná kabinková lanovka, jedna čtyřsedačková lanovka, 2 lyžařské vleky a 2 vleky pro děti a začátečníky. Celková přepravní kapacita je zde 8500 osob za hodinu. Tratě jsou pravidelně upravovány a 92% z nich je také uměle zasněžováno.

V okolí Ski Parku jsou výborné možnosti běžeckého lyžování a turistiky. Běžkařům je zde k dispozici 20 km upravovaných stezek. Pro milovníky snowboardingu byl nad horní stanicí kabinkové lanovky vystavěn snowpark. Středisko nabízí mnoho dalších služeb, jako je skiservis, půjčovna a úschovna lyžařského vybavení, lyžařská škola nebo bezplatné parkování v těsné blízkosti vleků. Kromě lyžování zde můžete vyzkoušet například snowtubing, což je jízda na gumové pneumatice a pro horolezce je zde připravená ledová věž. Areál Ski Parku nabízí spoustu ubytovacích a stravovacích zařízení, dokonce i možnost rychlého občerstvení přímo na svahu. V okolí stojí za návštěvu dřevěná vesnička Vlkolínec, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Malino Brdo je od Prahy vzdáleno 480 km.

 
 

Náš tip

USA - New York, Washington, Niagara

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezd po nejkrásnějších pamětihodnostech východu USA včetně výletu na Niagárské vodopády a do kanadského Toronta. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko