Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

TravelTrex - lyžařské zájezdy

TravelTrex - lyžařské zájezdy

Bonner Str. 484-486
509 68 Kolín nad Rýnem (Německo)
Telefon: 234 495 495
Web: https://www.snowtrex.cz/
Email: info-cz@snowtrex.com

 

K založení německé společnosti TravelTrex GmbH došlo v roce 1999 v Kolíně nad Rýnem, s hlavním zaměřením na přímou nabídku lyžařských zájezdů pod značkou SnowTrex. V tomto segmentu se společnost během několika let vypracovala na jednoho z největších expertů na zimní zájezdy v Německu.

Od roku 2005 jsou zájezdy SnowTrex nabízeny také na mezinárodním trhu. Po zahájení činnosti v Polsku, poté ve Francii a Velké Británii je nyní možné objednat zimní dovolenou u SnowTrex již ve 13 jazycích, čímž se společnost TravelTrex zařadila k předním cestovním kancelářím, orientujícím se na lyžařské zájezdy. Pod značkou SnowTrex je možné zakoupit lyžařské zájezdy mimo jiné do Rakouska, Francie, Itálie, Švýcarska, Německa, České republiky, Polska, ale také třeba do Andorry.

Proč si vybrat zimní dovolenou se SnowTrex?

- zimní zájezdy až do 500 středisek a 2 500 hotelů a apartmánů

- zimní dovolená vč. skipasu, Best-Price-záruky a Záruky sněhu

- výhodné nabídky lyžařských zájezdů s vysokou slevou na děti

- různé extra služby k přiobjednání: lyžařské kurzy, zapůjčení výbavy, pojištění a další

- bezplatné storno a změna objednávky možné


© TravelTrex | Martin Miseré

V roce 2007 přibyla značka HolidayTrex, nabízející celoroční zájezdy a to hlavně v Alpách a na německém pobřeží. Od roku 2012 je možné zakoupit také zájezdy se zaměřením na aktivní, sportovní dovolenou pod značnou SportTrex.

A počet zákazníků se stále zvyšuje. V turistickém roce 2018/2019 si u TravelTrex objednalo svou dovolenou cca 112 000 klientů,  a v turistickém roce 2019/2020 pak cca 130 000 klientů.

Tým je nyní tvořen z více než 100 zaměstnanců z 15 zemí, včetně několika studentů a stážistů. Společnost TravelTrex GmbH byla pro své možnosti vzdělávání a nabídku v Německu běžného duálního studia (kombinace návštěvy školy a pracoviště) v oblasti IT a turismu již několikrát také vyznamenána. 

Naše fotografie

 © TravelTrex | Martin Miseré
 © TravelTrex | Martin Miseré
 © TravelTrex
 
 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.