Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cestovní kancelář - Balneola

Cestovní kancelář - Balneola

Smilova 704
530 02 Pardubice
Telefon: 466 535 548
Web: http://www.balneola.com
Email: bohovicova@volny.cz

 

CK Balneola nabízí ozdravné pobyty v oblasti termální lázně Podhájska. Ubytování v Podhájské zajistíme pomocí rozsáhlé sítě partnerů, kteří nabízejí kvalitní zázemí pro náročné i nenáročné zákazníky. Výlety v Podhájské jsou krásným doplňkem ozdravných pobytů a podtrhují dojem z termálních lázní Podhájská. 

Penziony, chaty a hotely v Podhájské nabízí příjemné prostředí s gurmánskými zážitky. Termální voda Podhájská má blahodárný účinky na zdraví těla a ozdravné pobyty se tak stávají životabudičem do dalších všedních dní. Ubytování Podhájská je skvělým řešením nejen na dovolenou. V našem eshopu si můžete objednat léčebné prostředky jako doplňky stravy získané z termální vody Podhájská. 

ČLÁNEK CK:
Termální lázně Podhájska - Mrtvé moře v srdci Evropy

Další kontakty

Mobil: 606 652 371
balneola@centrum.cz  

 
 

Náš tip

SEYCHELY 2023

Pobytově-poznávací zájezd po souostroví Seychely. 3 největší ostrovy Mahé, Praslin a La Dique, koupání, botanická zahrada s ohradou s želvami, národních park Vallée de Mai na ostrově Praslin. CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.